KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 4311310

nr 431 1310

Pasteller

2 st, signerade S A, träd, 30x38

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 oktober 2006
kl 17:21:00

2/10 14:11:13 1      Vinnande bud